Atribuită
Cumpărare directă
RCA microbuz FIAT DUCATO, , 17 locuri, pret-1096.19 lei/an, valabil intre 07.05.2021-06.05.2022 si Asigurare facultativa de accidente a pasagerilor/calatorilor transportati cu microbuzul Fiat Ducato , 17 locuri, , la riscurile urmatoare: -Deces accident 3000 lei -Invaliditate permanenta totala-6000 lei -Cheltuieli medicale-600 lei -Fracturi din accident-3000 lei -Arsuri din accident-3000 lei -Invaliditate temporara din accident-40 lei/zi -Avarierea, distrugerea sau pierderea bagajelor 300 lei. -Transport decedat-150 lei Prima de asigurre -239.40 lei/an. Valabil 07.05.2021-06.05.2022
- Număr anunț
- DA27891609
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU (CUI 25425074)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,34 RON
- Valoare atribuită
- 1,34 RON
- Data publicării
- 05.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.