Atribuită
Cumpărare directă
1.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru o Autosanitara Mercedens Benz Vito,cu urmatoarele caracteristici: Cc 2148 Putere 110 Nr loc 6 Mma 2940 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =566.33 lei Mod de plata= integral. 2.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru o Autosanitara Mercedens Benz Vito, cu urmatoarele caracteristici: Cc 2148 Putere 110 Nr loc 6 Mma 2940 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =755.77 lei Mod de plata= integral. 3.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru o Autosanitara Mercedens Benz Vito, cu urmatoarele caracteristici: Cc 2148 Putere 110 Nr loc 6 Mma 2940 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =566.33 lei Mod de plata= integral. 4.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru o Autosanitara Mercedens Benz Vito, cu urmatoarele caracteristici: Cc 2148 Putere 110 Nr loc 6 Mma 2940 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =1058.08 lei Mod de plata= integral. 5.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru o Autosanitara_Autoutilitara Mercedens Benz Sprinter, cu urmatoarele caracteristici: Cc 2148 Putere 80 Nr loc 3 Mma 3500 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =1161.21 lei Mod de plata= integral. 6.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru un Autoturism de teren Dacia Duster, cu urmatoarele caracteristici: Cc 1461 Putere 80 Nr loc 5 Mma 1875 kg Perioada asigurata: 12 luni Prima de asigurare =1131.11 lei Mod de plata= integral. 7.Asigurarea de Raspundere Civila RCA pentru un Autoturism
- Număr anunț
- DA27924370
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,37 RON
- Valoare atribuită
- 6,37 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.