Atribuită
Cumpărare directă
RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: TRACTOR RUTIER, Marca STEYR, capacitate cilindrica 3387 cc, putere 84 kw, nr locuri 2, masa maxima 6200 kg, valabilitate 12 luni, incepand cu data de 26.05.2021 , prima de asigurare 382,15 lei, cu clauza de Decontare directa inclusa.
- Număr anunț
- DA28055053
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382 RON
- Valoare atribuită
- 382 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.