Atribuită Cumpărare directă

RCA,DACIA LOGAN , Capacitate cil. /1461 , Putere motor 50. Valabilitate asigurare = 17.05.2021 -16.05.2022. Prima de asigurare = 564.56 lei

Număr anunț
DA28029087
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII DOLJ (CUI 13604360)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565 RON
Valoare atribuită
565 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565 RON

din 565 RON estimat