Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea facultativa auto Casco: - Autoturism Skoda Octavia, valabilitate 12 luni, 21.05.2021-20.05.2022, anul fabricatiei 2015, cilindree 1395 cmc, putere 110 kW, masa maxima 1805 kg, nr. locuri 5, suma asigurata 32.065 lei, prima de asigurare 2.789,60 lei in 4 rate; rata 1: 698,60 lei - Autoturism Skoda Octavia, valabilitate 12 luni, 21.05.2021-20.05.2022, anul fabricatiei 2016, cilindree 1395 cmc, putere 110 kW, masa maxima 1805 kg, nr. locuri 5, suma asigurata 43.428 lei, prima de asigurare 2.965,60 lei in 4 rate; rata 1: 742,60 lei Total prima de asigurare rata 1: 1.441,20 lei
- Număr anunț
- DA28004631
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,76 RON
- Valoare atribuită
- 5,76 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.