Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila pentru autoturismul AUTOUTILITARA DACIA DUSTER, caroserie BB furgon, tipul/varianta SD/HSD1D/HSD1DF/DUSTER, an de fabricatie 2015, masa proprie 1308 TOTAL MASA AUTORIZATA 1815, numarul de locuri 4, dimensiune gabarit L 4315,l 1822,h 1625, , CAPACITATE CILINDRICA 1461, PUTERE MAXIMA KW 80, TURATIE 4000, MOTORINA, KILOMETRAJ LA BORD 80900 KM ,Valabilitate 1 an:26.05.2021-25.05.2022. Prima de asigurare fara DD:498.60 lei.
- Număr anunț
- DA27995306
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor (CUI 17161052)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.