Atribuită Cumpărare directă

CASCO, TIP AUTO INREGISTRAT , FEL: AUTOTURISM , MARCA DACIA DUSTER, CAP CILINDRICA: 1598 cc, PUTERE: 77 KW, NR LOCURI 5, MASA MAXIMA 1800 KG, Suma asigurata 23611 lei, PRIMA DE ASIGURARE 1009,40 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 14.05.2021 RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: Autoturism, Marca Dacia DUSTER, capacitate cilindrica 1598 cc, putere 77 kw, nr locuri 5, masa maxima 1800 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 13.05.2021 , prima de asigurare 877,60 lei.

Număr anunț
DA27929384
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,89 RON
Valoare atribuită
1,89 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,89 RON

din 1,89 RON estimat