Ofertă acceptată Cumpărare directă

ratat de ingrijiri medicale pentru asistentii medicali generalisti. Volumele 1 2 3 - Marcean Crin

Număr anunț
DA34476144
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.027.313 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.027.313 RON