Atribuită
Cumpărare directă
Diverse articole papetarie, produse pentru reparatii, materiale de curatenie conform referatelor de necesitate nr. 582/19.04.2021, nr. 618/22.04.2021, nr. 580/19.04.2021, nr. 614/22.04.2021 si nr. 718/13.05.2021 necesare pentru intretinerea si desfasurarea activitatii muzeului in conditii normale.
- Număr anunț
- DA27988492
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,19 RON
- Valoare atribuită
- 1,19 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.