Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOVORAPID PENFILL 100 U/ml X 5 cartuse INSULINUM ASPART

Număr anunț
DA34477151
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.199.107 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199.107 RON