Atribuită
Cumpărare directă
Materiale și produse de întreținere pentru CJ IALOMITA 1 TUBURI NEON 18 WATI BUC 200 5.04 1,008.40 2 STARTERE 18-22 V BUC 200 2.10 420.17 3 SILICON TRANSPARENT BUC 3 15.13 45.38 4 STEAG EXTERIOR RO BUC 5 42.02 210.08 5 STEAG EXTERIOR UE BUC 5 63.03 315.13 6 BROASCA YALA 152R BUC 5 96.64 483.19 7 BUTUC YALA 164 BNE BUC 5 84.03 420.17 8 ERBICID TOTAL BUC 2 33.61 67.23 9 PRELUNGITOR 5M, 5P BUC 5 42.02 210.08 10 PAMANT FLORI 10L saci 20 5.46 109.24 11 GHIVECI FLORI PVC 25CM BUC 15 8.40 126.05 12 BATERII AA+AAA(48+48) BUC 96 2.10 201.68 13 ULEI MOTOCOASA ROTAKAT 4T bidon 3 42.02 126.05 14 LACATE BUC 5 19.33 96.64 15 LACATE BUC 5 42.02 210.08 16 BRIDE PVC 4,8X300 pungi 2 16.81 33.61 17 LAMPA LED 18W, WHITE, MODEL LED SMD2835 BUC 10 33.61 336.13 18 ROBINETI CANEA, 1/2 BUC 5 21.01 105.04 19 BANDA IZOLIERA BUC 10 2.10 21.01 20 PUNGI ROLA 2KG set 2 7.56 15.13 21 FARFURII UF 19 set 5 4.20 21.01 22 PALNIE BUC 1 6.72 6.72 23 COMBINEZON UF BUC 2 29.41 58.82 24 SCOTCH HARTIE 50X45 BUC 2 10.92 21.85 25 PENSULA 8CM BUC 1 5.04 5.04 26 FOLIE ZUGRAVIT 10M BUC 2 13.45 26.89 27 GRATAR GALEATA BUC 2 2.52 5.04 28 VAR LAVABIL SAVANA 15 BUC 1 302.52 302.52
- Număr anunț
- DA28028190
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,01 RON
- Valoare atribuită
- 5,01 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.