Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.) in cadrul proiectului POIM 2014 +139895 (Contract de finantare nr.91- RUIC 186/ 15.03.2021). Obiectul achizitiei: - Toner pentru multifunctionala laser monocrom A4- XEROX Work Centre 3345 (15 000 pagini)-3 buc; - Toner imprimanta Work Centre 5022 (9000 pagini) – 1 buc; - Cilindru imagine imprimanta Work Centre 3345 (30000 pagini) – 1 buc; - Cilindru imagine imprimanta Work Centre 5022 (80000 pagini) – 1 buc. Produsele trebuie sa fie noi, sigilate si fara defecte. Persoana de contact: Simona JERCA Tel: 0723.208.674
- Număr anunț
- DA27995814
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,72 RON
- Valoare atribuită
- 2,72 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.