Atribuită
Cumpărare directă
1. Personalizare echipamente (tricou + short) fotbal cu folie siser - 28 buc x 27 lei/buc 2.Personalizare echipamente (tricou + short) fotbal cu folie siser - 28 buc x 24 lei/buc 3. Personalizare echipamente (tricou + short) fotbal cu folie siser - 16 buc x 16 lei/buc 4. Personalizare echipamente (trening) fotbal cu folie siser - 14 buc x 13 lei/buc 5. Personalizare echipamente (tricou + short) fotbal cu folie siser - 19 buc x 16 lei/buc 6. Personalizare echipamente (maneca bluza trening + pantalon ) fotbal cu folie siser - 19 buc x10 lei/buc 7. Afise A3, print color - 10 buc x 2.52 lei/buc 8. Realizare grafica afis - 1 buc x 42.02 lei 9. Personalizare echipamente (bluza trening + pantalon) fotbal cu folie siser - 36 buc x 12.61 lei
- Număr anunț
- DA27931426
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV -CLUBUL SPORTIV SCOLAR VASLUI (CUI 22900640)
- Furnizor / câștigător
- SPECIALISTUL SRL (CUI 21168474)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,88 RON
- Valoare atribuită
- 2,88 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.