Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE REPARATII LA ECHIPAMENTELE DE AVERTIZARE ACUSTICA SI LUMINOASA INSTALATE PE AUTOSANITARA VW T5 NR CS 70 AMB SJA CARAS-SEVERIN Descriere piese si subansamble noi, instalate: 1 Difuzor 100 W DRL 100W 1 buc x 1395,00 lei = 1395,00 lei 2 Bec stroboscopic rampa luminoasa albastra RLA19 1 buc x 298,00 lei=298,00 lei Valoare piese si subansamble noi instalate fara TVA TOTAL LEI = 1693,00 lei Descriere servicii si deplasare interventie 1 Tarif deplasare interventie km 0 x 0,90 = 0,00 lei 2 Tarif interventie tehnica in regim normal buc 1 x 190,00 = 190,00 lei 3 Manopera demontat difuzor 100 W ars si instalat un altul nou buc 1 x 139,00 lei = 139,00 lei 4 Manopera instalare si punere in functiune bec stroboscopic rampa luminosa albastra partea dreapta fata buc 1 x 95,00 lei = 95,00 lei Valoare servicii manopera, interventii si deplasare = 424,00 lei Valoare totala fara TVA = 2117,00 lei Nota: BeneficiariI ce au contract de service nu platesc manopera si tarif de interventie la reparatiile efectuate.
- Număr anunț
- DA28049308
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,12 RON
- Valoare atribuită
- 2,12 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.