Atribuită Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE ALBASTRE CE 2017/745 MARIME L 10 cutii . conforme regulamentului medical 2017/745 . Conforme cu : EN455-I,EN 455-II: 2015, EN374 - I :2016+A1:2018, EN347-II, EN- 21420: 2020, ISO 9001, EN ISO16523-1:2015+A1:2018 Mănuși de examinare din Nitril Nepudrate, Albastre,

Număr anunț
DA28008509
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525 RON
Valoare atribuită
525 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525 RON

din 525 RON estimat