Atribuită Cumpărare directă

Propunere servicii de voce mobila, date mobile, voce fixa si internet fix: 1. Voce mobilă, pentru abonamentele de telefonie mobila se va beneficia pe fiecare numar lunar de: Ø nelimitat apeluri si sms-uri nationale si in roaming Spatial Economic European=SEE; Ø nelimitat internet mobil, trafic de date national disponibil si in roaming in Spatial Economic European=SEE. 2. Date mobile Optimizarea conexiunilor actuale de internet mobil aferente numerelor de voce mobila : conexiuni cu trafic national nelimitat, la viteza 4G; Fara risc de cost suplimentar pentru traficul de date atat de pe telefonul mobil, cat si de pe abonamentul de date. 3. Internet fix Se mentin beneficiile actuale pe vocea fixa gratuit in cadrul grupului si optimizarea conexiunilor actuale de internet dupa cum urmeaza: · Conexiune principala banda garantata 100 Mbps garantat up to 300 Mbps · Conexiune secundara banda garantata 50 Mbps garantat up to 75 Mbps Pachet Vodafone Office Complet Conexiune internet cu 400Gb trafic lunar inclus oferit pentru fidelitatea dvs. Fax2Mail nelimitat. 4. Voce fixa- Ø O solutie flux voce fixa dedicata pentru centrala: Voce fixa canale simultane 8 servicii: minute nelimitate . Perioada contractuala 24 de luni. Total valoare oferta = 664,50 euro fara TVA/luna, reprezentand 3273,85 lei fara TVA/luna. Echivalenta s-a facut la cursul BNR de 4,9268 lei , valabil pentru 19.05.2021

Număr anunț
DA28023437
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Calificari (ANC) (CUI 28911460)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78,57 RON
Valoare atribuită
78,57 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78,57 RON

din 78,57 RON estimat