Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: Red Infinity • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale Europa fix si roaming Zona 1(initiate + primite +SMS); • 10 GB de trafic national si roaming SEE (utilizabili in SEE in limita a 6 GB); 5 telefoane Nokia 3.4 64 GB sunt gratuite (pretul include discount); Al 6 lea telefon Nokia 3.4 64 GB este cu o diferenta de 50.11 euro cu tva (pretul include discount). Red Infinity X4 • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale Europa fix si roaming Zona 1(initiate + primite +SMS); • Trafic date national nelimitat; • Date roaming SEE pana la 16.66 GB; • Nelimitat minute internationale pe mobil SEE (cu exceptia numere speciale). La alegere 1 beneficiu dintre: • Nelimitat minute/sms-uri internationale in restul lumii (cu exceptia sateliti si numere speciale); • Trafic de date nelimitat in SEE, fara FUP; • 2GB trafic date + 400 unitati (apeluri primite, efectuate, sms-uri date) roaming pentru zonele Balcani, 2, 3, 4 si 5; Pret telefon Iphone XR 2020 64 GB este gratuit (pretul include discount). Perioada contractuala 24 de luni. Valoarea lunara a abonamentului este de 79 EURO fara TVA, reprezentand 394,28 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9910 RON, valabil in data de 06.05.2021.
- Număr anunț
- DA27919192
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Comunitar Judetean de Evidenta a Persoanelor Covasna (CUI 17496791)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,46 RON
- Valoare atribuită
- 9,46 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.