Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: 20 bucati Vodafone Office Complet 15 euro/bucata + 3 euro ip fix/bucata. Valoarea totala a contractului pentru o perioada de 24 luni este de 8640 EURO fara TVA, reprezentand 43112,73. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9899 RON, valabil in data de 26.05.2021.

Număr anunț
DA28062018
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,11 RON
Valoare atribuită
43,11 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,11 RON

din 43,11 RON estimat