Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: 1. 67 x Prime National cu nelimitat Minute/SMS-uri in Vodafone si retele fixe nationale + 50 Minute/SMS-uri nationale si internationale; 2. 4 x START National cu nelimitat Minute/SMS-uri in Vodafone si retele fixe nationale; 3. 4 x 250 Minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE; 4. 4 x 1GB Beneficii date mobile ; 5. 7 x RED INFINITY cu nelimitat Minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE ; 6. 7 x 8GB Beneficii date mobile; 7. 7 x 150 Minute/SMS-uri internationale SEE mobil; 8. 2 x RED INFINITY cu nelimitat Minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE ; 9. 2 x 20GB Beneficii date mobile ; 10. 2 x 150 Minute/SMS-uri internationale SEE mobil ; 11. 1 x Vodafone Business Extra Talk 5000 ; 12. 1 x Vodafone Business Extra Talk 1500 ; 13. 46 x Sandbox National; 14. 22 x Internet fix 4G cu 200GB date; 15. 1 x Voce fixa. Valoarea totala abonamente 647.6 EURO fara TVA, reprezentand 3232,17 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9910 RON, valabil in data de 06.05.2021.
- Număr anunț
- DA27908435
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI 8670570)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,23 RON
- Valoare atribuită
- 3,23 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.