Atribuită Cumpărare directă

cif 500ml 10buc*5.50lei=55lei;deo pons Wc 5buc*15lei=75lei;det magnolia 5l 3buc*55lei=165lei;domestos 10buc*6.80lei=68lei;odorizant fresh 750ml 5buc*24lei=120lei;fairy 5l 3buc*40lei=120lei;lavete uscate galbene 24buc*1.26lei=30.24lei;manusi menaj 10buc*4lei=40lei;rola ind alba 5buc*28lei=140lei;saci 35l 15set*3.50lei=52.50lei;serv cut 150buc 15cut*4.50lei=67.50lei;serv zz albe 200set*4.60lei=920lei,hig 400gr 36buc*5.10lei=183.60lei

Număr anunț
DA28008584
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,04 RON
Valoare atribuită
2,04 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,04 RON

din 2,04 RON estimat