Atribuită Cumpărare directă

hdet vase delenex HS 10l 1buc*110lei=110lei;Delenex limpezitor 5l 1buc*60lei=60lei

Număr anunț
DA28067786
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 170 RON estimat