Atribuită Cumpărare directă

pahare 166ml 180set*5.50lei=990lei;hig alba 300gr 252*4.50lei=1134lei;serv zz albe 480set*4.80lei=2304lei;rola prosop 900gr 24buc*12lei=288lei;serv cutie 80cut*4.50lei=360lei;serv ettermi 198 set*7.20lei=1425.60lei.serv umede detox 60buc*8.50lei=510lei;pahare 50set*11lei=550lei

Număr anunț
DA28023392
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,56 RON
Valoare atribuită
7,56 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,56 RON

din 7,56 RON estimat