Atribuită Cumpărare directă

TONER - B232000 /24F1501 Cartus toner Lexmark pt. B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / MB2338adw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MB2650adwe; cap. 3000 pag OEM Original 40 buc TONER LEXMARK 71B20K0 BLACK ORIGINAL Toner Lexmark negru 71B20K0 pt. CS31/41/51x Return, cap. 3.000 pag OEM:71B20K0 Original 4 buc TONER LEXMARK 71B20C0 CYAN ORIGINAL Toner Lexmark cyan 71B20C0 pt. CS31/41/51x Return, cap. 2.300 pag OEM:71B20C0 Original 4 buc TONER LEXMARK 71B20M0 MAGENTA ORIGINAL Toner Lexmark magenta 71B20M0 pt. CS31/41/51x Return, cap. 2.300 pag OEM:71B20M0 Original 4 buc TONER LEXMARK 71B20Y0 YELLOW ORIGINAL Toner Lexmark yellow 71B20Y0 pt. CS31/41/51x Return, cap. 2.300 pag OEM:71B20Y0 Original 4 buc UNITATEA CILIDRU - LEXMARK 56F0Z00 original Unitate de imagine Lexmark Black Return Program 56F0Z00 pt. B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / M1242 / M1246 / M3250 / MS321dn / MS421dn / MS421dw / MS521dn / MS621dn / MS622de / MB2338adw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MX321adn / MX321adw / MX421ade / MX521ade / MX521, cap. 60.000 pag OEM:56F0Z00 Original 20 buc

Număr anunț
DA27907564
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,34 RON
Valoare atribuită
19,34 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,34 RON

din 19,34 RON estimat