Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner Samsung Black cap. 5k MLT-D205L (SU963A) ptr. ML-3310, ML-3710, SCX-4833, SCX-5637, SCX-5737, 5000pag OEM:SU963A 1 buc Cartus toner HP 415A black W2030A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.4k pag OEM:W2030A 1 buc Cartus toner HP 415A cyan W2031A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2031A 1 buc Cartus toner HP 415A yellow W2032A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2032A 1 buc Cartus toner HP 415A magenta W2033A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2033A 1 buc

Număr anunț
DA28081388
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,98 RON
Valoare atribuită
1,98 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
31.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,98 RON

din 1,98 RON estimat