Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Cantitate Pret unitar Valoare MSSU-158-IMN Banca model UNIVERSAL REGLABIL 2 100 177 17700 MSSU-158ISN Scaun model UNIVERSAL REGLABIL 2 100 110 11000 MBEC01 Cuier de perete (1200x300mm) 8 110 880 MBSIRU4105X4+4111x4 Masa modulara pentru cancelarie(3600x1200x750mm) 1 1444 1444 MBPS14 Masa birou PS (1400x685x755mm) 5 730 3650 MBDUA0640 Dulap cu 2 usi, 2 sertare si 2 rafturi(802x403x1816mm) 4 525 2100 MBOF8115 FOTOLIU 8115 46 311 14306 OFF355 Fotoliu 355 3 352 1056 TSMVE200 TABLA SCOLARA MONOBLOC VERDE 2000X1200 4 418 1672 MBUS14/12 Masa birou de colt (1400x1200x755mm) 1 1600.75 1600.75 MBShKG12K Dulap Fiset, usi culisante (1200x455x1970mm) 1 1590.51 1590.51 MBDUA0635 Dulap 1 usa si 4 rafturi (802x518x1816mm) 1 436.5 436.5 MBDUA0640 Dulap cu 2 usi, 2 sertare si 2 rafturi(802x403x1816mm) 1 526.71 526.71 MBMRCUA17240 Masa reglabila PATRATA pentru gradinita (830x830x460/520/580 mm) 20 201 4020 MBGR001V Scaun pentru gradinita (culoarea verde) 20 40 800
- Număr anunț
- DA27976669
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62,78 RON
- Valoare atribuită
- 62,78 RON
- Data publicării
- 14.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.