Atribuită
Cumpărare directă
1 3M FILTEK ONE BULK FILL RESTORATIVE, CAPSULE REFILL A2 4871A2 Lot/Serie: Buc 3.00 251.00 753.00 143.07 2 3M SINGLE BOND UNIVERSAL RF VIAL EE 41266 Lot/Serie: FLC 3.00 326.00 978.00 185.82 3 ETCHING GEL JUMBO KERR 34632 Lot/Serie: Buc 2.00 176.00 352.00 66.88 4 CLINIQUE PISTOL UNIDOZE COMPOZIT Lot/Serie: Buc 1.00 43.00 43.00 8.17 5 CK GLUCO CHEX 2% 400G Lot/Serie: Buc 2.00 50.00 100.00 19.00 6 CK ENDO-SOLUTION - EDTA LICHID 120ML Lot/Serie: Buc 1.00 50.00 50.00 9.50 7 GC FUJI IX GP CAPSULE A2 Lot/Serie: Buc 40.00 8.82 352.80 67.03 8 GC CAPSULE APPLIER III Lot/Serie: Cut 1.00 211.00 211.00 40.09 9 GC SILVERMIX Lot/Serie: Buc 1.00 1,450.00 1,450.00 275.50 10 GC DENTIN CONDITIONER Lot/Serie: Buc 1.00 131.00 131.00 24.89 11 3M SOF LEX DISCURI PLASTIC KIT 2380 Lot/Serie: Cut 1.00 407.00 407.00 77.33 12 WH PIESA DREAPTA ALEGRA 1:1 HE-43 Lot/Serie: Buc 1.00 554.00 554.00 105.26 13 WH MICROMOTOR PNEUMATIC 4H AM-25 RM Lot/Serie: Buc 1.00 692.00 692.00 131.48 14 WH TURBINA ALEGRA 4H TE-95 RM Lot/Serie: Buc 1.00 966.00 966.00 183.54 15 DISC DFS TOTO-FLEX 212214 Lot/Serie: Buc 2.00 46.00 92.00 17.48 16 CLINIQUE DISC DS022 DIAMANT NEMONTAT PE MUCHIE CU DEGAJARE D=40 MM GROSIME=0.25 MM Lot/Serie: Buc 2.00 54.00 108.00 20.52 17 DEMI PLUS LAMPA FOTO KERR Lot/Serie: Buc 1.00 2,100.00 2,100.00 399.00 TOTAL 64.00 9,339.80 1,774.56
- Număr anunț
- DA27894308
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,34 RON
- Valoare atribuită
- 9,34 RON
- Data publicării
- 05.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.