Atribuită
Cumpărare directă
1. Complex de joaca (cod 119)………………………...1 buc x 18300 lei = 18300 lei 2. Gargarita cu arc (cod 308)………………..…………1 buc x 1360 lei = 1360 lei 3. Delfin pe arc (cod 306)……………………………..1 buc x 1360 lei = 1360 lei 4. Casuta in forma de ciuperca (cod 738)……………..1 buc x 3400 lei = 3400 lei 5. Hinta cu 2 locuri (cod 502)……………………..…..1 buc x 1860 lei = 1860 lei 6. Balansoar 3m pe arcuri cu figurine 3D (cod 320)…..1 buc x 2990 lei = 2990 lei 7. Carusel cu figurine 3D si brate oscilante pe inaltime (cod 408) ……………………..1 buc x 5600 lei = 5600 lei 8. Dale de cauciuc (cod 752)…………………………..43.2 mp x 136 lei = 5875.20 lei 9. Bordura de lemn…………………………………….79.6 ml x 28 lei = 2228.80 lei 10. Discount......................................................................................-957.19 lei
- Număr anunț
- DA27943819
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42,02 RON
- Valoare atribuită
- 42,02 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.