Atribuită
Cumpărare directă
Conform rerferatului de necesitate nr.1916 din 07.05.2021 este nevoie de achizitionarea de platforme supraterana pentru colectarea selectiva a deseurilor cum urmeaza : - Platforma supraterana cu 4 module cu trapa securizata:-2 module pentru deseuri menajere - 1 modul pentru deseuri din hartie - carton - 1 modul pentru deseuri din plastic Se va intocmi contract.
- Număr anunț
- DA27983771
- Autoritate contractantă
- ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,62 RON
- Valoare atribuită
- 129,62 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.