Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE TEREN SPORT MULTIFUNCTIONAL CONSTA: REALIZARE SUPRAFATA JOC CU GAZON SINTETIC...1056MP GARD DIN PLASA IMPLETITA PE STRUCTURA METALICA H=5M.....136 ML PLASA PROTECTIE........1056 MP INSTALATIE NOCTURNA ALEI PAVATE.....78 MP POARTA HANDBAL.....2 BUC MINITRIBUNA 20 LOCURI.....2 BUC FILEU TENIS......1 BUC SET STALPI FILEU...1 SET PANOU BASCHET....2 BUC -- Conform documentelor atasate

Număr anunț
DA27967364
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45111291-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,80 RON
Valoare atribuită
424,80 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,80 RON

din 424,80 RON estimat