Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de verificare si intretinere a Liniei Ferate Industriale din cadrul U.M. 01915 Cristian, Str Eroilor, Nr 33, jud Brasov , conform ofertei de pret primita la anuntul de publicitate SICAP nr. ADV1211175 din data 29.04.2021.

Număr anunț
DA27966493
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
CON METAL CF SRL (CUI 16494563)
Cod CPV
50225000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,94 RON
Valoare atribuită
133,94 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,94 RON

din 133,94 RON estimat