Atribuită
Cumpărare directă
multifuncțional 3in1 color A3, viteza 25 ppm A4 4GB RAM, 320GB HDD alimentare cu hârtie 1,200 coli RADF 100 coli, viteza scanare 73 ipm (A4, 300dpi, color / monocrom)" Pretul este pentru chirie lunara cu 4000 pagini (3500 negru, 500 color) inclus Se ca încheia un contract de achiziție publică de servicii până la 31 decembrie 2021. În conformitate cu art. 165 din HG nr. 395/2016, durata contractului se va putea prelungi cu 4 luni.
- Număr anunț
- DA27989726
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 79521000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,71 RON
- Valoare atribuită
- 6,71 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.