Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv.de evaluare psihologică periodică pt personalul Primăriei mun. Rădăuți și a instit. subordonate

Număr anunț
DA34466933
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.360.805 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.360.805 RON