Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere 1 containere maritime 20' dimensiuni 6058x2438x2591mm Diferenta valoare conform facturii emise NR 120210175949 / 20.04.2021 Achizitia initiala DA27783128/15.04.2021 /907.20 lei

Număr anunț
DA27935485
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
44613400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151 RON
Valoare atribuită
151 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
11.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151 RON

din 151 RON estimat