Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dicloreum 150mg-cps.cu elib. prel. x 20-Alfasigma S.p.A. DICLOFENACUM

Număr anunț
DA34453713
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.358.111 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.358.111 RON