Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark T642,Cartus toner Xerox WC5325,Cartus toner Ricoh P501,Cartus toner Ricoh IM430

Număr anunț
DA34472036
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Dambovita (CUI 4279758)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.730.038 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.730.038 RON