Atribuită Cumpărare directă

PEPSI COLA TWIST 2,0PET ST 10 6 256,20 7 UP 2,0PET ST 10 6 256,20 MIRINDA ORANGE 2,0PET ST 10 6 256,20

Număr anunț
DA28061998
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
769 RON
Valoare atribuită
769 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

769 RON

din 769 RON estimat