Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 2: DOTĂRI – ECHIPAMENTE PENTRU CURĂȚENIE: MAȘINĂ CURĂȚENIE - PROIECT EXTINDERE ȘI DOTARE UPU

Număr anunț
DA34468353
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.479.771 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.479.771 RON