Atribuită Cumpărare directă

Denumire UV Pret BREF BLUE AKTIV EUCALYPT - 9 buc - 95.22 BREF ODOR.WC FLOWER 3X50G - 4 buc - 42.32 ARIEL TOL FRESH AUTO 8KG - 2 buc - 117.12 ARIEL AUTO OXI 7.2KG - 2 buc - 117.12 OMO DET.LIC.ACT.CLEAN 5L - 3 buc - 209.28 OMO DET.LIC.SENS.2L - 6 buc - 215.16 CALGON 3IN1 30BUC - 6 buc - 309.18 LENOR BALS.RUFE SENS.4.75 - 6 buc - 180.24 CIF SPRAY BUCATARIE 500ML - 10 buc - 69.30 CIF SPRAY GEAMURI 500ML - 6 buc - 35.76 SHUMANIT DEGRESANT 400ML - 4 buc - 81.40 SANO GREEN ODORIZ.WC 150G - 14 buc - 117.46 NUFAR DETARTR.ODORIZ.750M - 18 buc - 127.44 NUFAR PT FAIANTA 1L - 8 buc - 47.12 SANO B.BLUE 5IN1 WC 55G - 10 buc - 52.10 AMBIPUR FLOWERS SPRING SP - 2 buc - 27.52 GLADE TOUCH FR.AP.LAVANDA - 3 buc - 32.73

Număr anunț
DA27976917
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COSTESCU (CUI 20745728)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,03 RON
Valoare atribuită
5,03 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,03 RON

din 5,03 RON estimat