Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PRIVIND ORGANIZARE SI EFECTUAREA UNEI EXCURSII SCOLARE DE 1 ZI , PE RUTA : DRACSENEI - TELE

Număr anunț
DA34449267
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DRACSENEI (CUI 18990610)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.828.267 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.828.267 RON