Atribuită Cumpărare directă

. HOCHL.ALMETTE ROSII BUS.1 BU 2 HOCHL.ALMETTE SMANTANA 15 BU 2 ACT.BA.2PI.FR.PA-1VI-CA.3 IF 2 DAN.ACT.BAUT CA.KIWI3X320 BU 1 PRESIDENT TEL. VACA CCA 1 KG 2,074 RARAUL TELEMEA CCA 2KG KG 1,554 RARAUL TELEMEA CCA 2KG KG 1,550 CREMWURSTI PUI CASCASCAVA KG 1,032 CAROLI KAIZER TARANESC KG KG 0,876 PASTRAMA PULPE PUI KG KG 0,745 PASTRAMA PULPE PUI KG KG 0,734 PASTRAMA PULPE PUI KG KG 0,682 PASTRAMA PULPE PUI KG KG 0,535 COTLET PORC FARA OS KG KG 1,090 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 5,365 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 1,575 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 1,575 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 1,515 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 1,495 COTLET DEZOSAT FELIAT TAV KG 1,450 CARNE TOCATA PORC KG KG 6,160 PIEPT PUI DEZOSAT ATM CCA KG 5,014 PIEPT PUI DEZOSAT ATM CCA KG 5,006 LAMAI NETRATATE ES 500G C BU 2 MERE GOLDEN PL 1.5KG CI BU 2 CARTOFI ALBI RO BUC.5KG BU 4 USTUROI CN 500G CI BU 1 CEAPA GALBENA NL 2KG CI BU 1 CEAPA ROSIE NL KG CI KG 1,180 ARDEI KAPIA ROSU TR 500G BU 2 CASTRAVETI FABIO GR CI VR KG 1,660 BANANE CO KG C.I VRAC KG 3,668 ROSII CIORCHINE TR KG CI KG 2,206 OLY.ROSII PASATE 750G ST 3 RAZA ULEI FL.SOARELUI2L ST 2 P.CORICELLI UL.MASL.EX.1L ST 1 LADORNA LAPTE UHT 3,5 % CU 14 L.C.C.CIOCOLATA-N LAPTE 2 BU 1 MULLER LAT.MACCHIATO 2,9% BU 2 ZUZU LAPTE CACAO 1,5% 450 BU 1 BARILLA PENNE RIGA.500G CU 3 DE NIG.COND.OTET BAL.ALB5 ST 1 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 1 ORLANDO PIPER MACIN500G PG 1 DELIK AT GAINA2X200G-20% PG 1 DELIKAT GAINA PA.2X400G-2 PG 1 TCHIBO CAF.CR.RI10X7,6G BU 1 TCHIBO CAF.ES.ELEG1

Număr anunț
DA28012395
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,56 RON
Valoare atribuită
2,56 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,56 RON

din 2,56 RON estimat