Atribuită
Anunț de participare
Servicii de realizare a lucrărilor de înregistrare sistematică în sectoare cadastrale
- Număr anunț
- SCN1027321
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 154.938 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1011516
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032283
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 2018 nou cadastru sistematizat 2018-2019 etapa iv 4.doc.p7m
- FisaDate_DF1032283.pdf
- formulare rev.doc.p7m
- Model Contract Prestari Servicii.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
MERCURY GEOSYSTEMS SRL CUI 36533438
Valoare atribuită
154.938 RON
din 130.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro