Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie hidroxid de sodiu 4% cu indicator albastru de bromtimol

Număr anunț
DA34472588
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.612.609 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.612.609 RON