Atribuită
Cumpărare directă
Cant. Denumire -------- ----------------------------- 5 BACODA TABLEMATES 43X29CM 5 RTC BIBL.PP LUX VERDE A4/7CM 5 RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7CM 5 RTC BIBL.PP LUX NEG A4/7 CM 5 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/7 CM 4 PGN FILE PROTECTIE A4/40 MCR 2 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC 4 DRB PLASTELINA/SET 12 2 DRB PENSULE PICTURA 12BUC/SET 1 MOR TEMPERA/12 CULORI X 12 ML 2 BIC VISA CARIOCI LAVABILE/12 3 BIC CR COL KIDS TROPICOL/12CU 1 ICO HARTIE CREPONATA 6 CUL. 1 APL CARTON A4/170GR/50BUC/C I 2 DRB RIGLA 30 CM FINGERLING 1 BIC PIX ROUND STIC ALBASTRU/8 1 ARH PIX 1MM ROSU 3 BUC/SET 3 RTC MARKER PERM VF ROT/4 CUL 1 ICO MARKER NEGRU 0,5 1 DRB MARKER WHITEBOARD/4 BUC 2 PGN TEXTMARKER 4 CULORI/SET 2 ARH TEXTMARKER VF TESIT/GA VE 2 RTC FLUID CORECTOR/20 ML 2 CLIO H COP A4/80GR/FSC/CUT 3 MTX RULETA CHROM 5MX13MM CROM 1 WEBER SFOARA MENAJ IUTA 1 ICO MAGNETI WHITEB.10 BUC 1 ARH PERFORATOR 16 COLI 2 NUSA CAPSE 24/6,1000BUC/CUT 3 MAP DECAPSATOR OFFICE 2 MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/20 CO 4 ICO FOARFECA SCOLARA 2 HER FOARFECA/20,5 CM 2 SCR BANDA ADEZ.19MMX33M/5 BUC 1 AGR BANDA DUBLU ADEZ 25MMX40M 1 ABS BANDA AD TRANSP/48MMX40/6 2 DRB ADEZIV TIP ARACET 100GR 1 ROM PLIC B4 BURD.SIL.KRAFT 2 GPV PLIC TC
- Număr anunț
- DA28060913
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,28 RON
- Valoare atribuită
- 1,28 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.