Atribuită
Cumpărare directă
MA Cant. UV ---------------------------- -------- ---- TPS SPIRALE 5KG SA 2 1 CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 2,954 1 POLONEZI KG C KG 5,644 1 KAIZER KG EXCLUSIV KG 6,938 1 COTLET PORC FARA OS KG KG 16,470 1 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 33,685 1 CARTOFI ALBI RO 10KG CI BU 6 1 GULII RO. BUC C.I BU 8 1 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 9,980 1 CEAPA GALBENA PL 10KG CI BU 2 1 MORCOVI TR KG CI KG 27,080 1 TELINA NL KG CI KG 9,980 1 PATRUNJEL LG RO C.I LG 30 1 MARAR LG RO C.I LG 10 1 DELICIA ULEI FL.SOARE.1L ST 24 1 OKE LAPTE 1,5% 1L BU 4 1 ARNOS GARTENE 200G 3+1 PG 3 3 M.BANATO SPAGHETE 5KG PG 4 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 5 1 TPS MALAI 1KG PG 7 1 BEKESI GRIS DE GRAU 1KG PG 10 1 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 12 1 P.ARANY.P.ARD.DUL.2,5KG GL 2 1 UNIVER CR.GULAS DU2500G GL 2 1 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 4 30 JASOL SORT POLIETIL.ALB 1 BU 2 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K KG 24,956 1 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 27,940 1 PATRUNJEL CUBURI 2.5KG BU 3 1 ALBALACT SMANTANA 20% 5KG GL 5 5 D ALE GURII FASOLE ALBA 1 PG 1 1 DERONI VITAL OREZ PREF.1K PG 20 1
- Număr anunț
- DA28057986
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,74 RON
- Valoare atribuită
- 3,74 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.