Atribuită Cumpărare directă

Fanion Romania 24/16 cm 1buc Fanion UE 24/16 cm 1buc Fanion personalizat 2buc Suport fanion simplu 4buc Drapel personalizat 100x150fl 1buc Lance din lemn lacuit pentru steaguri 1buc

Număr anunț
DA28042940
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329 RON
Valoare atribuită
329 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
25.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329 RON

din 329 RON estimat