Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED Samsung 190 cm (75") UE75TU7072 - cantitate 1 buc. Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+. Termen de garanție: 24 luni. Pret total = 3360,50 x 1 buc = 3360,50 lei fara TVA, Pret cu TVA 19% = 3999,00 lei Transport inclus în pret. Termen de livrare 3 zile. Beneficiar Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca - Facultatea de Teatru și Film - Bentea Ion Responsabil achizitie - Doru Miu
- Număr anunț
- DA27931347
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,36 RON
- Valoare atribuită
- 3,36 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.