Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (Procesor Intel® Core™ i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.20 GHz) 14" FHD, 16GB, 512GB SSD + MICROSOFT RJN-00006 + Microsoft Office Home and Business 2019 + RivaCase 5124 + Windows 10 Pro Notebook ThinkPad E14 Gen 2 Categorie Business Display Diagonala 14 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Tehnologie ecran IPS Rata Refresh 60 Hz Luminozitate 250 nits Procesor Producator Intel® Intel® Core™ i5-1135G7 Processor (8M Cache, up to 4.20 GHz) Familie Intel® Core™ i5 din a unsprezecea generatie Tiger Lake Model 1135G7 Nucleu Tiger Lake Numar nuclee 4 Numar thread-uri 8 Frecventa 2,4 GHz Frecventa turbo max 4,2 GHz Smart Cache 8 MB Tehnologie 10 nm Procesor grafic integrat Iris Xe Putere maxima disipata 28 W Memorie Capacitate 16 GB Tip memorie DDR4 Sloturi RAM 1 Slot 1 16 GB Stocare Solid State Disk Da Capacitate SSD 512 GB Tip SSD M.2 PCIe (2242) Placa Video Producator chipset Intel Seria Iris Model Xe Suport DirectX 12 Da Placa video Integrata U Conectivitate LAN 10/100/1000 Mbps Wireless 802.11 ax Bluetooth 5.0 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 1 USB-C 1x USB Type C RJ-45 1 HDMI 1 Audio Jack 1x Combo Baterie Tip Li-ion Putere 45 Whr Adaptor 65 W Windows 10 Pro Licentiere OEM Suita Microsoft Office Home and Business Editie (an) 2019 husa Model 5124
- Număr anunț
- DA28081021
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,72 RON
- Valoare atribuită
- 4,72 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.