Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea unui serviciu de asigurare facultativă de sănătate (pe teritoriul SUA), pentru 4 persoane, pentru perioada 16.05.2021 - 23.05.2021 (32 zile); suma asigurată este de 100,000.00 euro/persoană. Domeniul de activitate al persoanei asigurate - personal militar.

Număr anunț
DA27968845
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,66 RON
Valoare atribuită
1,66 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,66 RON

din 1,66 RON estimat