Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: COMUNA MUGENI 2) Tip asigurare – RCA HI011641635 EXCAVATOR 3) Date despre asigurare/acoperiri – 04.05.2021 4) Valabilitate: 07.05.2021 – 06.05.2022 5) Prima de asigurare – 1514 RON 6) Conditii de plata - INTEGRAL

Număr anunț
DA27904035
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,51 RON
Valoare atribuită
1,51 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,51 RON

din 1,51 RON estimat