Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza următorul serviciu conform referatelor de necesitate nr. 5959/21.05.2021: asigurare ACCIDENTE PERSOANE AFLATE IN AUTOVEHICULE (BZ06TZY) microbus FIAT DUCATO / BZ06TZY / ZFA25000001458545/ 17 LOCURI . Perioada de valabilitate: 12 LUNI, 31.05.2021 – 30.05.2022 .
- Număr anunț
- DA28030708
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41 RON
- Valoare atribuită
- 41 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.